Zapraszamy szkoły i przedszkola na warsztaty malowania bombek połączone z pokazem produkcji.

 

Warsztaty odbywają się w siedzibie firmy w Sulejówku, więcej informacji tel 602 895 247 oraz email kpz@kpz.pl

Od kilkunastu lat na popularnoœci zyskują przyjęcia firmowe o charakterze œświątecznym. Dobrą tradycją jest organizowanie wigilii dla pracowników oraz klientów. Kolędy, choinka, œświąteczne potrawy z pewnoœścią umilą wspólnie spędzony czas. Jeżeli jednak brakuje Państwu œświątecznego akcentu, który zorganizuje i umili czas gościom, proponujemy wspólne malowanie bombek.

Od lat jesteśœmy zapraszani do uczestniczenia w œświątecznych imprezach u naszych klientów. Dostarczamy bombki, dekoracje, a nasze wieloletnie doœświadczenie wykorzystujemy by pomóc Państwu stworzyć własne, niepowtarzalne ozdoby-nie mam bardziej œświątecznego zajęcia integrującego współpracowników. To wspaniała œświąteczna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Dla osób oczekujących specjalnych wrażeń oferujemy także pokaz dmuchania bombek. Dajemy Państwu możliwość zobaczenia jak w rękach dmuchaczy, ze szkła i ognia powstaje bombka. Wyprodukowane w ten sposób szklane kule trafią następnie w ręce goœci, którzy mogą je indywidualnie udekorować.

Przyjęcia mikołajkowe i wigilijne zorganizowane z naszym udziałem zapadaj w pamięci jako bardzo klimatyczne i œświąteczne, w twórczy wyjątkowy sposób integruje pracowników i klientów. Niepowtarzalne i wyjątkowo urokliwe są imprezy, w których udział biorą także dzieci, gdyż malowanie bombek to cudowaną zabawa dla każdego, niezależnie od stanowiska i wieku.

Serdecznie zapraszamy!!

Specjalna oferta dla szkół